Mieszkanie Solidarności

Lokal o całkowitej powierzchni mieszkalnej 33,86 m2 + piwnica. Szóste  piętro w sześciopiętrowym bloku ze strychem  i nowoczesną windą, zadbana klatka schodowa. Budynek  z cegły.  Ciepła woda i ogrzewanie miejskie. Brak instalacji gazowej. Każda z kawalerek posiada osobną wentylację. Mieszkanie po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje  wraz z odbiorami technicznymi), w pełni umeblowane, podzielone na 2 studia (mikro kawalerki), wysoki standard . Pełna własność z Księgą Wieczystą (jedna KW) oraz uregulowanym udziałem w gruncie. Każda kawalerka posiada osobne podliczniki energii elektrycznej oraz wodomierze. Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym skandynawskim stylu.
Studia z pięknym i unikalnym widokiem na panoramę Warszawy.
Każde studio posiada:
-własny aneks kuchenny wyposażony w: kuchenkę mikrofalową w zabudowie, kuchenkę indukcyjną  , nowoczesny okap podszafkowy, zlewozmywak granitowy z baterią,  lodówkę z zamrażarką w zabudowie. Kuchnie wykonane są na zamówienie pod sam sufit (maksymalna ilość powierzchni do przechowywania), fronty w kuchniach lakierowane na wysoki połysk. Dodatkowo oświetlenie ledowe pod szafkami.
-Bardzo duże szafy pod sam sufit z lustrami na frontach ,umożliwiają przechowanie wielu rzeczy i dają poczucie przestronności, wykonane przez stolarza na wymiar, wyposażone w drążki, półki oraz wieszaki.
-Nowe welurowe dwuosobowe sofy- szerokie i wygodne, rozkładane ( powierzchnia spania 140×200 cm), z dużymi schowkami na pościel pozwolą wypocząć po pracy lub zwiedzaniu Warszawy.

  • własną łazienkę wyposażoną w podwieszaną umywalkę i szafką z miejscem do przechowywania, prysznic z nową duża kabiną, wielofunkcyjną słuchawką prysznicową, WC z deską wolno opadającą.  Baterie łazienkowe pochodzą z jednej kolekcji i są w kolorach czarnych. Dodatkowym atutem jest duże lustro  i oświetlenie LED. Każda z łazienek posiada osobną wentylację grawitacyjną.
    -nowoczesny stolik z dwoma bardzo komfortowymi welurowymi miękkimi krzesłami.
     -dekoracje w postaci poduszek, zasłon, luster i ozdobnego oświetlenia. Na ścianach znajduje się również tapeta dająca poczucie eleganckiego apartamentu.
    Na wyposażeniu w części wspólnej   lokalu  pralko- suszarka (nie trzeba rozkładać suszarki do suszenia prania, zapobiega nadmiernej wilgoci  w  mieszkaniu).